(CZ) Člověk hledá podobného člověka

Arrange meetings with other people to play MP, announce your servers.
Post Reply
User avatar
Jerry Oak
Manual Inserter
Manual Inserter
Posts: 2
Joined: Tue Jun 13, 2017 1:49 pm
Contact:

(CZ) Člověk hledá podobného člověka

Post by Jerry Oak »

Včera jsem si konečně koupil Fakt Oreo. Rád bych se dělil o hru s někým, s kým by se dalo pokecat u hry a celkově trávit fajn čas i neherně, nebo i u jiný hry.

Pro představu se představím. Jmenuju se Jarda a žiju na Liberecku v horách. Mám děcko, práci a přítelkyni, takže můj herní čas je zpravidla večer. Jsem dochvilnej, když se domluvíme na nějakým hracím čase, jsem tam. To proto, že mě to baví a je to můj koníček. Pokud se něco stane a nemůžu, píšu nebo volám. To je taková známka respektu k sobě i k druhýmu člověku.

Nejsem žádnej hardcore gamer, ani total looser. Jsem čistej průměr. Hraju pro zábavu, ne pro výsledky. Když mě to prostě nebaví hrát, tak to nehraju. Například nehraju WoW (už hodně hodně let jsem ho nehrál), i přes to, že je to nádhernej svět a líbí se mě to dobrodružství a průzkum. Jenže aby se člověk někam dostal, musí grindovat a to mě fakt nebaví. Takže v době, když jsem ho hrál, tak jsem se na 14lvl vydal na průzkum a prostě jsem se snažil se vyhejbat mobům. Nebo jsem jen tak zevlil v Crossroads a dělal koniny. Hry, který hraju, hraju s chutí a plnou pozorností a kreativitou. Moje herní celoživotní platonický lásky jsou: Garrys mod, Stalker, Space Station 13, Morrowind, Stellaris, Operace Flashpoint, Deus Ex, C&C Tiberian Sun, Doom, Risk of Rain, Battlefield 2... a Factorio nejspíš bude. Většinu z nich jsem dohrál tolikrát, že už je nehraju, ale zmiňuju je pro obrázek o mým herním vkusu a stylu.

Mám kupu zájmů. Hraju si na DJ, většinou bass music. Jsem hodně spirituálně (ne nábožensky) založenej, věnuju se vracení se do vlastního Já. Příroda je pro mě jedna z nejdůležitějších věcí, protože je nejopravdovější, jsem tam velmi často. Tvořím celej život a nejvíc píšu (povídky, blog, apod...), potom taky dělám nějakou grafiku a neštítím se ničeho kreativního a tvořivýho.

Jestli tě to zaujalo a myslíš si, že bychom si měli co říct a třeba hrát ne jen jednou, tak napiš.

Post Reply

Return to “Multiplayer”