[PL] - Szkieletowy server :D

Arrange meetings with other people to play MP, announce your servers.
Post Reply
PanTobi
Fast Inserter
Fast Inserter
Posts: 202
Joined: Fri Feb 05, 2016 12:34 am
Contact:

[PL] - Szkieletowy server :D

Post by PanTobi »

Stary temat -> viewtopic.php?f=53&t=40387
( old topic )
i know i know... its not polish forum... but plz :D only one topic for us :D !


Witajcie ^_^ jam jest tobi... i pomyślałem że zrobię coś bez wiedzy szkieleta :P
gdyż obecnie śpi a wolałbym ogarnąć syf który jest w temacie wyżej... ( ponieważ jest to zapytanie zupełnie innej osoby )


Tak więc... Zapraszam do gry ^_^ ofc. aby grać z nami trza dodać szkieleta i mnie na steam :P
cóż we 2 zaczynaliśmy to raczej powinniśmy kontrolować kto będzie tam grać...
- aby nikt nic nie zniszczył itp. ;x...

Kofi możliwe że użyczy nam swojej maszyny na postawienie servera ^_^
a jak nie to zawsze mamy maszynę od Tivo albo granie w normalny sposób :P



Szkielet i reszta pewnie się tu wypowiedzą ;3... chyba... prawdopodobnie...
no nic...

obecnie grające osoby:
- Ja ( Tobi )
- Szkielet
- Timus
- Tivo ( niby gra ale jeszcze nawet nie wszedł xD )
- Kofi

myślę że jak zbierze się całkiem fajna ekipa to będzie można porobić różne cuda ^_^
ale jeszcze wszystko do uzgodnienia :P... z kofim chciałem ale poszedł też spać ;x... ugh bieda...

TomekM
Manual Inserter
Manual Inserter
Posts: 1
Joined: Fri Feb 10, 2017 8:30 pm
Contact:

Re: [PL] - Szkieletowy server :D

Post by TomekM »

Siemanko ja wracam do tytułu po ponad roku przerwy chętnie pogram jak przy swoje podstawy. steam: Milion

Kofi
Manual Inserter
Manual Inserter
Posts: 3
Joined: Thu Mar 24, 2016 9:05 am
Contact:

Re: [PL] - Szkieletowy server :D

Post by Kofi »

Niestety ale z przykrością muszę stwierdzić że serwer dla PanTobi jest zamknięty. Chłopak za dużo ciął w LoLa i mu się oranżada z gimbazy za mocno wkręciła.

Musieliśmy sporo rzeczy po nim poprawiać i nadrabiać zasoby a on je pięknie trwonił budując np. "Złoty pociąg" w czasach gdy brakowało nam zasobów związanych z przetwórstwem ropy.

U nas zasada jest grania zespołowo, wspólnie nad czymś pracujemy i dyskutujemy nad tym co aktualnie jest potrzebne, każdy deklaruje co chce w danej chwili robić i to robi najlepiej jak potrafi nie psując przy tym rozgrywki innym graczom. Obecnie mamy prawie 2 dni rozgrywki za sobą :) Każdy wchodzi kiedy ma czas, czasami się specjalnie wcześniej umawiamy na konkretną godzinę.

Dla chętnych i dojrzałych graczy moje steamid: dekofi

PanTobi
Fast Inserter
Fast Inserter
Posts: 202
Joined: Fri Feb 05, 2016 12:34 am
Contact:

Re: [PL] - Szkieletowy server :D

Post by PanTobi »

- Dostałem mute... całkowicie nie wiem za co nawet nic nie pisałem...
chuj... z tym bo dostałem unmute chwile potem...

potem dla żartu napisałem kilka postów w stylu "idiot team" "report x9" itp. ( ponieważ padłem podczas budowania wieżyczek )
ale wszystko było dla żartu...

wtedy dostałem kicka...

wchodząc ponownie na server powiedziałem panu kofiemu "Nie baw się uprawnieniami admina"
ten mi odpowiada -"nie będziesz mi mówił co mam robić" i ofc. poleciała groźba Bananem ;x... ( banem )

spytałem więc czy pan kofi mówi poważnie... nie odzywał się... więc wyszedłem z servera ^_^
i prawdopodobnie wtedy dał bana :)



odnośnie złotego pociągu zapytałem czy mogę zbudować baze daleko poza obecną i dostarczać surowce do głównej...

nie moja wina ćwoksie że mam klawiature na bateriie i bezprzewodowa i właśnie w tym czasie wyczerpały się wspomniane baterie...
granie przy użyciu klawiatury Google i eksportowaniu klawiszy nie jest łatwe...

więc mnie zabili i zniszczyli pociąg...
co do ropy geniuszu... to zanim ja zbudowałem rafinerie wasza produkcja była na poziomie około 4 plastików na minute...

po moim przerobieniu taśmociąg był cały czas zapchany... o ile była ropa...
i nie moja wina że ktoś tutaj jest amebom czy jak sie to pisze i nie umie obsługiwać logistyki...

bramki logistczyne w Factorio to nie jest jakiś wielki wyczyn...
i kiedy mieliście zapchana produkcja wystarczyło tak jak powiedziałem zmienić ustawienia... w panelu kontrolnym...


pozatym pisałem ten temat nie dla ciebie... a dla Szkieleta... jak sam widzisz w nazwie jest Szkieletowy Server...
nie polecam grać z "kofim" chyba że lubicie być traktowani jak ścierwo którym sam jest...
nieodzywanie się do kogoś to brak szacunku kofi ;x... a ty to robiłeś bardzo często i jako jedyny na serverze...
Mutowanie mnie i kickowanie prawie całkowicie bez powodu... też jest średnim pomysłem...

rozumiem gdyby to był server z 200+ graczami...
wtedy "administracja" nie musi każdego znać i rozumieć że ktoś coś pisał dla żartu...
ale na serverze było tylko 5 osób w tym ja... więc powinieneś doskonale wiedzieć że jest to żart..

Post Reply

Return to “Multiplayer”